Spray zwiększający objętość CHI Volume Booster

Spray zwiększający objętość ma sporą liczbę zalet, które niezwykle pozytywnie wpływają na wygląd całej fryzury. Dość duże opakowanie sprawia, że wystarczy preparatu na długi czas użytkowania. Nie tylko unosi pasma, nadając włosom objętość, ale także niezwykle dobrze utrwala wystylizowaną fryzurę. Jest to produkt bardzo wydajny, gdyż już niewielka ilość specyfiku pozwala na uzyskanie znaczących efektów w tym zakresie. Spray zwiększający objętość jest przeznaczony dla każdego rodzaju włosów, dając doskonałe efekty.

CHI Volume Booster

Właściwości sprayu do włosów CHI Volume Booster

Spray do włosów CHI Volume Booster posiada szereg właściwości. Kluczowym jego zadaniem jest przede wszystkim zwiększenie objętości włosów, jednak jest to jedynie jeden z wielu pozytywnych aspektów. Za sprawą działania sprayu włosy stają się pogrubione i usztywnione, jednak zachowują przy tym swoją elastyczność. Dużym atutem jest także ochrona przed wysoką temperaturą, która również zapewnia ten produkt. Fryzura zyskuje połysk, przy jednoczesnym braku obciążenia całości. Jest to produkt niezwykle wydajny.

CHI Volume Booster - jak stosować?

CHI Volume Booster jest produktem, który stosować można na różne sposoby. Jednak do najczęściej zalecanych należy spryskanie jeszcze nieco wilgotnych, bądź zupełnie suchych włosów. Należy zachować odległość wynoszącą około 20-25 cm. Następnym krokiem jest wykonywanie standardowej stylizacji. Można odświeżyć całą fryzurę za sprawą suszarki, nie ma potrzeby ponownego używana preparatu. Spray doskonale sprawdzi się w szczególności przy włosach cienkich i delikatnych. Za jego sprawą można uzyskać niezwykle dużą różnicę w łatwości układania się włosów.

Ile kosztuje spray zwiększający objętość?

Spray zwiększający objętość można nabyć w niezwykle korzystnej cenie. Użytkowanie go niesie za sobą wiele zalet. Samego preparatu jest natomiast sporo, co a bezpośrednie przełożenie na dłuższy czas zużywania produktu. Dzięki wydajnej formule wystarczy tego preparatu, aby nadać objętości wielu fryzurom. Posiada jednak wiele innych niezwykłych zalet. Jest to oryginalny produkt znanej marki, jednak ze względu na korzystną cenę, możliwe jest przeniesienie technologii fryzjerskiej do swojego zacisza domowego.