Keratyna w płynie do włosów Joico K-Pak H.K.P Liquid

Regularna pielęgnacja włosów to bardzo ważna czynność, zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Jednak częste wizyty u fryzjera sprawiają, że włosy stają się suche, łamliwe i tracą swoje właściwości. Wiąże się to również z utratą cennej keratyny, która jest ich podstawowym budulcem. Nasz sklep oferuje płynną keratynę Joico K-Pak, która nadaje się doskonale po wizycie w salonie fryzjerskim. Produkt ten sprawi, że włosy odzyskają swoją gęstość, staną się bardziej odporne na łamanie i wypadanie.

Joico K-Pak H.K.P Liquid

Jak działa czysta keratyna do włosów?

Keratyna to białko, które stanowi główny budulec włosa. Zawarte w Joico K-Pak jej duże stężenie odbudowuje strukturę włosów i sprawia, że stają się one dużo silniejsze. Jest to szczególnie zalecane po wizycie w salonie fryzjerskim, kiedy włosy, poddawane różnym zabiegom chemicznym, tracą ten cenny budulec. Aminokwasy, zawarte w produkcie Joico dodatkowo odbudowują korę, łuskę oraz rdzeń włosa. Formuła jest naładowana dodatnio, co sprawia, że solidniej przylega do najbardziej zniszczonych części włosa.

Komu sprawdzi się płynna keratyna?

Liquid Joico K-Pop nadaje się zwłaszcza do włosów farbowanych. Protein Chemical Perfector posiada właściwości, które bardzo dobrze wpływają na zachowanie trwałości koloru. Produkt ten świetnie sprawdzi się także w przypadku innych zabiegów dokonywanych w salonach fryzjerskich, takich jak trwała czy prostowanie. Keratyna oraz inne składniki pozwolą na przedłużenie efektywności tych procesów przy jednoczesnej ochronie włosów. Keratyna sprawdzi się także doskonale w przypadku włosów suchych i łamliwych.

Keratyna w płynie — cena

W ofercie naszego sklepu znajdują się jedynie najwyższej jakości produkty, do których produkcji użyto najlepszych produktów. Ponadto zostały one przebadane dermatologicznie, co stanowi gwarancję ich bezpieczeństwa. Cena keratyny w płynie Joico K-Pak jest bardzo korzystna, biorąc pod uwagę skuteczne działanie. Zostało ono potwierdzone opiniami klientów, którzy szczególnie zwracają uwagę na korzystną cenę, która jest adekwatna do jakości. Wybierając ten produkt, można mieć pewność, że włosy odzyskają swój dawny blask i strukturę.